دسته‌ها
تقویم آموزشی در انتظار به حد نصاب رسیدن

چگونه یک پاورپوینت خسته کننده نسازیم!

مدرس:مهندس کامران خداپرستی
شروع:99/05/17
پایان:99/05/17
برنامه برگزاری:جمعه 10:00 الی 11:00
نحوه ارائه:آنلاین
ثبت نام شخصی:350،000 ريال
ثبت نام شرکتی:900،000 ريال
وضعیت:در حال ثبت نام
دپارتمان:
گرایش:
کد:
کد وزارت نفت:
نوع دوره:تئوری
مدت:1 ساعت

جزئیات دوره

پیش نیاز:

آشنایی با MS PowerPoint

شرح دوره:

امروزه پاورپوینت به صورت فراگیر در سخنرانی‌ها، جلسات، کلاس های دانشگاهی و دوره‌‌های آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد و کمتر جلسه‌ و دوره ای را می‌توان یافت که در آن از اسلایدهای پاورپوینت استفاده نشود. اما فراگیر بودن استفاده از پاورپوینت، به این معنا نیست که ما همه‌ی ظرفیت های آن را به درستی به کار می‌بریم.

به کار بردن انبوهی از کلمات، استفاده از رنگ‌های نامناسب، ترتیب نامناسب اسلایدها، نداشتن روند داستانی، نمایش نادرست نمودارها، فونتهای نامناسب، تعداد خیلی کم یا خیلی زیاد اسلایدها و استفاده از تصاویر تکراری و کلیشه‌ای، تنها بخش کوچکی از مشکلاتی هستند که در اسلایدهای ما دیده می‌شوند.

هدف:

هدف این دوره آموزش جنبه های تکنیکی پاورپوینت نیست، چیزهایی مانند: چگونه فایل صوتی را در یکی از اسلایدهایم قرار دهم؟ از کدام دکمه‌ها باید استفاده کنم و کدام منو چه معنی دارد؟ مستطیل و دایره را چگونه ترسیم کنم؟ و … بلکه پرداختن به مواردی مانند این است که طراحی اسلاید‌ها چگونه باشد تا اطلاعات و داده‌های مورد نظر ما، به بهترین و اثر‌بخش‌ترین شکل ممکن، نمایش داده شده و مخاطب با صرف کمترین زحمت و انرژی، پیام مورد نظر ما را دریافت نماید.

سرفصل ها:

  1. پاورپوينت، هنرپيشه ي نقش اول يا مكمل؟

  2. سه ضلع يك پاورپوينت حرفه اي

  3. طراحي عناصر بصري (زمينه، رنگ، متن، تصوير)

  4. چينش عناصر بصري (كنتراست، جريان، سلسله مراتب، فضاي سفيد، افكت و انيميشن)

  5. روايت بصري (روايت داستاني، توزيع محتوا، ترتيب ارائه، يك موضوع براي هر اسلايد، تعداد اسلايدها)

  6. بررسي خطاها و بي دقتي هاي چندين پاورپوينت واقعی

مخاطبان:

مدیران، مهندسان، کارشناسان و تمام کسانی که از پاورپوینت استفاده می کنند.

سایر توضیحات:


مدرس دوره

کامران خداپرستی
کامران خداپرستی

کامران خداپرستی متولد 1351 و فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد از دانشگاه شیراز در سال 1379 می باشد. وی با 20 سال سابقه کار در پروژه های مختلف صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه، از سال 1385 به تدریس دوره های آموزشی در حوزه های متالورژی، کنترل کیفیت و جوشکاری مشغول بوده است.


ثبت نام / پیش ثبت نام

برای ثبت نام در این دوره کافیست ابتدا فرم زیر را تکمیل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه و روال ثبت نام در دوره های آنلاین کلیک نمایید.