خدمات

دوره های آنلاین

شیوع بیماری کرونا و در پیامد آن برگزار نشدن دوره های حضوری، توجه ها را به دوره های آنلاین منحرف کرد. نا گفته پیداست که هر یک از روش های ارائه چه حضوری و چه مجازی دارای مزایا و معایبی می باشند.

 • محدودیت های مکانی: در دوره آنلاین محدودیت های مکانی جای خود را به تنها محدودیت های ابزاری می دهد. کافیست که یک کامپیوتر و اینترنتی با سرعت مناسب داشته باشید تا بتوانید هر جا که هستید در دوره شرکت کنید. هزینه های رفت و آمد و اقامت کاهش نیز می یابد و یا حتی به صفر می رسد.
 • محدودیت های زمانی: زمانی که شما نمی توانید در زمان مشخصی در مکان مشخصی در دوره ای شرکت نمایید، محدودیت مکانی برای شما محدودیت زمانی ایجاد نموده است. ولی در دوره آنلاین با دسترسی با کامپیوتر و اینترنت می توانید یک دوره برگزار نمایید. برگزاری دوره ها در آخر هفته و روزهای تعطیل هزینه های مربوط به غیبت از محل کار را کاهش می دهد.
 • محدودیت های ارائه: ولی نمی توان از بزرگترین عیب آموزش آنلاین که همان نبود امکان دیدار چهره به چهره است، به راحتی گذشت.

پترو دانش افزار بر این اعتقاد است که باید ضمن غنیمت شمردن فرصت پیش آمده ناشی از افزایش اقبال نسبت به دوره های آنلاین، محتاطانه و با در نظرگرفتن محدودیت های این روش ارائه، با تجربه کردن فرصت های جدیدی را ایجاد نمود.

در همین راستا پترو دانش افزار آمادگی دارد که دوره های دورن سازمانی را بصورت آنلاین برای مشتریان محترم – حالا دیگر می شود گفت – در هر کجای دنیا برگزار نماید. برخی از دوره هایی که پر متقاضی بوده و امکان برگزاری آنها بصورت آنلاین وجود دارد در قالب تقویم آموزشی ارائه خواهند شد.

ثبت نام در دوره های آنلاین

اگر شما با هزینه خود در دوره شرکت می نمایید،‌ ثبت نام شما شخصی محسوب می شود. پترو دانش افزار برای رفاه حال شما شهریه ی کمتری (طبق آگهی دوره) دریافت می نماید. برای آگاهی از شرایط و مراحل، بخش ثبت نام شخصی را مطالعه فرمایید.

اگر شما متقاضی شرکت در دوره ای هستید و سازمان مطبوع هزینه حضور در دوره مورد نظرتان را پرداخت خواهد کرد و یا اگر شما کارشناس آموزش هستید و علاقمند هستید همکارانتان را به دوره ای معرفی نمایید، ثبت نام شما شرکتی محسوب می شود. برای آگاهی از شرایط و مراحل، بخش ثبت نام شرکتی را مطالعه فرمایید.

جهت اطلاع از بسته آموزشی و شرایط و نحوه ارسال به بسته آموزشی مراجعه نمایید.

قبل از پرداخت شهریه، شرایط لغو ثبت نام را بخوانید.

ثبت نام شخصی:

 • تکمیل فرم ثبت نام/پیش ثبت نام: با این کار شما یک صندلی در دوره مورد نظر خود رزرو می نمایید. لازم به ذکر است که در این مرحله نیازی به پرداخت هزینه ای نیست.
 • با قطعی شدن برگزاری دوره، شماره حساب جهت واریز شهریه برای شما ایمیل خواهد شد.
 • پس از واریز شهریه و ارسال کد پیگیری، نام کاربری، رمز عبور و نشانی اینترنتی دوره آنلاین برای شما ارسال خواهد شد.
 • پس از پایان موفقیت آمیز دوره، گواهینامه شما برایتان ارسال خواهد شد. ارسال برای متقاضیان تهرانی از طریق پیک و ساکنین شهرستان از طریق پست خواهد بود. هزینه ارسال در شهریه دوره در نظر گرفته شده است.

ثبت نام شرکتی:

 • تکمیل فرم ثبت نام/پیش ثبت نام: با این کار شما به تعداد متقاضیان صندلی در دوره مورد نظر خود رزرو می نمایید. لازم به ذکر است که در این مرحله نیازی به پرداخت هزینه ای نیست.
 • با قطعی شدن برگزاری دوره،‌ شماره حساب جهت واریز شهریه برای شما ایمیل خواهد شد. در صورتی که شما از مشتریان پترو دانش افزار هستید،‌ امکان ثبت نام با معرفی نامه و واریز شهریه پس از برگزاری دوره و دریافت صورتحساب فراهم می باشد.
 • پس از واریز شهریه و ارسال تصویر فیش واریزی و یا معرفی نامه، نام کاربری، رمز عبور و نشانی اینترنتی دوره آنلاین برای شما ارسال خواهد شد.
 • پس از پایان موفقیت آمیز دوره، گواهینامه شرکت کنندگان برای واحد آموزش ارسال خواهد شد. ارسال برای متقاضیان تهرانی از طریق پیک و ساکنین شهرستان از طریق پست خواهد بود. هزینه ارسال در شهریه دوره در نظر گرفته شده است.

بسته آموزشی:

 • در صورتی که ثبت نام شما شرکتی است، هزینه های مربوط به بسته آموزشی در شهریه دوره در نظر گرفته شده است. این بسته شامل: فولدر، جزوه (ممکن است برخی از دوره ها فاقد جزوه باشند.)، دفتر یادداشت A4، خودکار و فلش حاوی مطالب و اطلاعات مرتبط با دوره است.
 • در صورتی که ثبت نام شما شخصی است خرید بسته آموزشی اختیاری است. جزوه، مطالب و اطلاعات مربوط به دوره بصورت الکترونیکی در اختیار شما قرار خواهد گرفت (به جز مواردی که حجم بالایی دارند). ولی در صورتی که علاقمند هستید نسخه کپی جزوه را در اختیار داشته باشید و حین برگزاری دوره حاشیه نویسی نمایید، می توانید با پرداخت هزینه بسته آموزشی ثبت نام شخصی که شامل فولدر، جزوه (ممکن است برخی از دوره ها فاقد جزوه باشند.)، دفتر یادداشت A4، خودکار و دی وی دی حاوی مطالب و اطلاعات مرتبط با دوره است، را دریافت نمایید.

ارسال برای متقاضیان تهرانی از طریق پیک و ساکنین شهرستان از طریق پست خواهد بود. هزینه ارسال در هزینه بسته آموزشی در نظر گرفته شده است. ارسال بسته آموزشی در تهران تا 24 ساعت و برای شهرستان ها تا 72 ساعت قبل از برگزاری دوره انجام خواهد شد.

لغو ثبت نام:

 • لغو ثبت نام تا 72 ساعت قبل از برگزاری دوره بدون کسر هزینه مقدور می باشد.
 • لغو ثبت نام در زمانی کمتر تا برگزاری دوره در صورتی که بسته آموزشی ارسال نشده باشد با کسر 30درصد شهریه دوره انجام می شود.
 • پس از ارسال بسته آموزشی امکان لغو ثبت نام و برگشت شهریه فراهم نمی باشد.